درباره ما

پخش ویدیو

شرکت تولیدی لوله و اتصالات UPVC پیشگام پلاست

شرکت پیشگام پلاست (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۰ با توکل بر خ دای متعال و پشتوانه علمی ، فنی و تخصصی مدیران خود ، با هدف اشتغال زایی پایدار و ایجاد تحول در نظام تولید لوله و اتصالات پی وی سی تأسیس گردید و توانسته است طی سال های آغازین فعالیت خود ، با سرمایه گذاری قابل توجه و با تفکر و مشتری مداری حاکم بر فعالیت های شرکت و با بهره گیری از تخصص و دانش فنی روز ، راهکارهای مدرن و جذابی را در زمینه تولید برتر لوله و اتصالات پی وی سی و تحول در صنایع کشور ارائه دهد و پاسخگوی بخش های مختلف صنعتی ، ساختمانی ، مخابراتی ، کشاورزی و … در تمامی سطوح باشد که ارایه این محصولات مبتنی بر آخرین یافته ها و دستاوردهای صنعت پی وی سی و تأسیسات ساختمان در جهان است.

شرکت پیشگام پلاست در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری فعالیت نموده و در راستای جلب رضایت کامل مشتریان ، رقابت در بازارهای داخلی و خارجی و ارتقاء سطح موقعیت خود با توجه به استاندارد های بین المللی برای تحقق اهداف ذیل تلاش می نماید:

* احترام به اصل مشتری مداری و درک نیازهای آنها در جهت افزایش رضایت مشتریان 

* توجه خاص به الزامات استاندارد های ملی و بهبود کیفی محصول 

* کاهش جنبه هاو ریسک های بهداشت ، ایمنی و محیط زیست محصول و خدمات شرکت 

* افزایش توان علمی پرسنل از طریق برگزاری دوره های آموزشی داخلی و خارجی 

* به روز آوری توان تولیدی سازمان و استفاده از فناوری های نوین 

* بهبود مستمر در سیستم مدیریت از طریق شناسایی و کنترل ریسک های کسب و کار

* دستیابی به بازارهای جهانی 

* بهره وری از تجربه و دانش فنی نیروهای توانمند

خط مشی شرکت

پیشنهاد راهکار به مشتریان

مشاوره بهینه از جمله مهمترین خدماتی است که شرکت پیشگام پلاست در اختیار مشتریان می گذارد . این بخش از خدمات توسط تیم مجرب مهندسين فروش انجام می شود که با ارائه کاتالوگ ، بروشور ، CD و توضیح نوع کاربری و نحوه استفاده از محصولات به مشتریان و با مطالعه و بررسی نیازهای آنان و ارائه مشاوره ، مشتریان را در دستیابی به مناسب ترین گزینه برای پوشش بخش قابل توجهی از نیازهای خریداران باری و راهنمایی می کند. هر چند که در نهایت تصمیم گیری برای بکارگیری و خرید محصولات بر عهده مشتریان خواهد بود .

شرکت پیشگام پلاست با ارائه این بخش از خدمات مسئولیت را متوجه خود می کند و به این ترتیب فرآیند انتخاب یک محصول برای مشتری تسهیل می شود . هر مشتری پس از برقراری نخستین تماس با شرکت ، امکان استفاده از خدمات مشاوره را خواهد داشت .

این خدمات حتی می تواند برای مشتریانی که به دقت نیازهای خود را شناسایی و محصولات مورد نظرشان را انتخاب کرده اند مفید باشد مهمترین و اصلی ترین ویژگی این بخش از خدمات شرکت پیشگام پلاست ، ارائه مشاوره های تخصصی است حتی ممکن است محصول انتخاب شده توسط مشتریان مناسب نیازهای آنان نباشد و در انتخاب دچار اشتباه شده باشند. شرکت پیشگام پلاست مدعی این حقیقت است که در ارائه راهکارها، بدون در نظر گرفتن منافع آنی خود صادقانه ترین مشاوره ها را برای مشتریان ارائه می نماید . در نخستین گام شناسایی نیازهای واقعی مشتریان از طریق طرح پرسشهای تخصصی توسط کارشناسان فروش صورت می گیرد . 

دیگر ویژگی های برجسته شرکت پیشگام پلاست ، پیشرو بودن در نوآوری ، اختراع و ساخت محصولات جدید در کشور بوده و همین امر موجب شد تا این شرکت بعنوان یکی از شرکتهای موثر در اجرای فعالیتهای نوین و شاخص در تولید انواع لوازم ساختمانی با تکنولوژی بالا در کشور عزیزمان ایران شده باشد . بر همین اساس شرکت پیشگام پلاست با نوآوری های بی نظیری که در تولید محصولات انجام داده است نقش موثری در ارزیابی طرح های نوین و بررسی های اقتصادی در صنعت ساختمان را بر عهده دارد .
در این راستا ارتباط موثر با مراکز پژوهش و توسعه در سطح جهان و برخورداری از کارشناسان معتبر از ویژگی های این شرکت در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده می باشد .

نوآوری و اختراع

شرکاء پیشگام پلاست

 

 

خریداران محترم شرکای اصلی شرکت پیشگام پلاست می باشند . ارائه خدماتی که منجر به موفقیت و ارتقاء وضعیت یک مشتری شود موفقیتی است که سرچشمه شکوفایی و رونق هر کسب و کار به شمار می آید این دیدگاه ، سبب شده است که شرکت پیشگام پلاست با سرمایه گذاری های تخصصی ، علمی و مالی باعث ایجاد پشتوانه های محکم ، خود را به شریکی کاملاً مطمئن و پشتیبانی قابل اتکاء برای خریداران تبدیل نماید .