سخن مدیرعامل

مهدی عباسی نورآبادی

بنام قادر متعال که هر چه داریم ، گوشه ای از الطاف بیکران اوست ، پروردگاری که برکت را با تلاش و حرکت ، همراه و همگام فرموده است.

 

 

خدمتگزاران شما در (( شرکت پیشگام پلاست اهواز )) از آغاز تاسیس تاکنون سعی داشته و دارند ، به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت ، ارزیابی ویژگیهای محیط کسب و کار ، درک صحیح و کارشناسانه از نیازهای روبه افزایش اقتصادی ، در زمینه تولید برتر لوله و اتصالات UPVC در کشور و شناسایی نیازهای به حق خریداران ارجمند ، خدمات جدید و شایسته ای را ارائه دهند.

 

موجب خرسندی است که پیشگام پلاست اهواز در طول سالیات فعالیت ، با بهره گیری همزمان از جوانان اندیشمند ، نیروهای مجرب و کارآزموده و مدیران مدبر ، مسیر ترقی و پیشرفت را تا جایگاهی برتر در کشور و منطقه خاورمیانه طی کرده که این مهم ، همواره مرهون اعتماد و حسن تعامل شما عزیزان گرانقدر بعنوان سرمایه های اصلی شرکت بوده است .

 

 

تکریم و احترام به خریدار در قالب ارائه محصولات متنوع ، متمایز و بهینه در کیفیت از آغاز شکل گیری ، به عنوان راهبرد محوری پیشگام پلاست اهواز مطرح بوده است . سود بردن از فناوریهای نوین جهانی و ماشین آلات پیشرفته وترویج این صنعت با توجه به زیر ساختها و توانمندیهای موجود ، تنها در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد خریداران انجام شده و متولیان پیشگام پلاست ، پس از این نیز از صدر تا ذیل همچنان در پی بستر سازی مناسب برای ارتقای همه جانبه بوده و می باشند .

 

 

پیشگام پلاست با اتکای به یاری خداوند سبحان و سرمایه شما عزیزان همیشگی ، بر آن است با پایداری روند رو به رشد خود در سالهای آتی و با توسعه ماشین آلات و تنوع بخشی بیشتر به سبد محصولات و فعالیت بیشتر در بازارهای داخلی و بین اللملی ، همچنان برای ایران و ایرانی افتخار آفرین باشد .

 

 

با تقدیم شایسته ترین احترامات

  مــهــدی عبـــاســی نـــــــورآبـــادی