گفتگوی سازه نیوز با مدیرعامل شرکت پیشگام پلاست اهواز

گفتگوی سازه نیوز با مدیرعامل شرکت پیشگام پلاست اهواز

مدیر عامل شرکت پیشگام پلاست اهواز؛ نظارت دستگاه های دولتی بر چگونگی عرضه کالا در بازار مهم است .


مدیر عامل شرکت پیشگام پلاست اهواز گفت : شعار اصلی این شرکت ،ارتقای کیفیت محصولات بوده است که برنامه ریزی های خود را براین اساس تدوین کرده است .

نورآبادی در گفت وگو با خبرنگار سازه نیوز گفت : ظرفیت تولید اولیه این شرکت ۸۰۰ تن درسال بود که هم اکنون به ۳۶۰۰ تن رسیده است وتوانسته ایم به اهداف مورد نظر خود دست یابیم .

وی با اشاره به اینکه اساسی ترین اهداف این شرکت ،اشتغالزایی پایدار، ایجاد تحول درنظام تولید لوله واتصالات  PVC است تصریح کرد : این شرکت نخستین واحد تولیدی استاندارد لوله های pvc درایران بوده وطی دو سال گذشته نیز به عنوان واحد صنعتی نمونه خوزستان شناخته شده است.

مدیرعامل شرکت پیشگام پلاست اهوازگفت : جدیدترین محصولی که دراین نمایشگاه معرفی کرده ایم ” لوله واتصالات pvc با فناوری نانو است که رنگ آن نارنجی مایل به قهوه ای است . کارهای تحقیقاتی وآزمایش لوله واتصالات آن با فناوری نانو به مدت ۶ ماه بطول انجامید و درمقاومت فیزیکی ، شیمیایی ومکانیکی محصول بسیار زیاد است .

نورآبادی تصریح  کرد : مهمترین موانع موجود بر کار تولید کنندگان عرصه صنعت ساختمان ، عدم نظارت دستگاه های ذیربط به چگونگی عرضه کالا در بازار است .

وی افزود: رکود بازار مسکن ، متحول کردن پروژه های عمرانی به شرکت های خارج از استان وکمبود نقدینگی وسودزیاد بانک ها ازدیگر موانع موجود بر صنعتگران این عرصه است که اگر رفع شود دربخش تولید موفق تر عمل خواهیم کرد .

منبع : سازه نیوز